پکیج طلایی دیجیتال مارکتینگ

گام اول

ایده پردازی و انتخاب کانسپت

گام دوم

آماده سازی نقشه ی راه

گام سوم

ایجاد پِلَتفُرم ها و یا سوشیال مدیا

گام چهارم

طراحی سایت

گام پنجم

تولید محتوا برای تمامی پِلَتفُرم ها

گام ششم

تبلیغات و سئو و اَدووردز

اولین مرحله در دیجیتال مارکتینگ “ایده پردازی” و یا انتخاب “کانسپت” بر اساس هویت برند است که با مطالعه ی brand book سازمان، به آن نزدیک می شویم. در ایده پردازی نیاز است تا اتاق فکری ایجاد کنیم و طوفان فکری راه بیاندازیم تا ایده ها و اهداف بر روی کاغذ آورده شوند و پس از آن با یکپارچه سازی آن، وارد مرحه ی آماده سازی رودمَپ می شویم.

دومین مرحله ” آماده سازی رودمَپ ” یا ” نقشه ی راه ” است. با این کار، مسیر را کاملا مشخص می کنیم و مراحل و اهداف با زمان بندی مکتوب می شوند. تمامی کارهایی که تا الان انجام می شود، با توجه به خواسته های سازمان و هویت برند پیش می روند.

در سومین مرحله تمامی پلتفرمهای اجتماعی را بر اساس خواسته های سازمان، ایجاد می کنیم و مدیریت آنها را به عهده می گیریم. حضور در تمامی این مدیا به برند شما در مراحل بعدی و  به خصوص تبلیغات بسیار کمک می کند تا گوگل شما را بهتر شناسایی کند و به رسمیت بشناسد.

در چهارمین مرحله زمان ساخت یک وبسایت مناسب است. داشتن وبسایت در تمام دنیا به معنای رسمیت داشتن و جدی بودن در کار است. به یاد داشته باشید که مسائل فنی، دیزاین و محتوای سایت باید با هم برابری و همپا باشند وگرنه نتیجه ی دلخواه شما را نخواهد داد. پس ایجاد وبسایت جذاب را دست کم نگیرید!

پس از انجام زیرساخت ها، زمان تولید محتوا رسید. بخش جذاب و هیجان انگیز دیجیتال مارکتینگ و البته مشکل! محتوا سازی بر اساس نقشه ی راه (رودمَپ) انجام میگردد و توجه  داشته باشید که هر پلتفرم، محتوای خاص خود را دارد که وبسایت از همه ی آنها پُرکارتر و با اهمیت تر است. البته به این معنا نیست که از باقی آنها غافل شویم. محتواسازی بسیار به هویت برند رابطه ی تنگاتنگ دارد.

حالا زمان تبلیغات شده و در این گام شروع به جذب کردن مخاطبین می کنیم که سئو و اَدووردز جزء موثرترین و کم ریسک ترین راه است. هم زمان در فضای دیگر مانند اینستاگرام هم تبلیغات در صفحات پر مخاطب تبلیغات می شود.